Eni Koçi shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Date:

Këngëtarja tashmë është në muajin e gjashtë të shtatzënisë, dhe është në pritje të një vajze, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur përmes këngës së tyre të re me titull “Ama”, ku në fund të klipit u shfaqën disa momente nga “babyshower”.

Ajo së fundi ka ndarë një foto në ‘Instastory’, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Ajo shihet e veshur me një bluzë të gjerë të bardhë, ndërsa Genci qëndronte pas saj në ashensor.

“Nuk e ka mendjen”, ka shkruar Koçi përmbi foto, edhe vëmendja e të gjithëve është te barku i saj./Lajmi.net/

 

The post Eni Koçi shfaqet me barkun e rrumbullakosur appeared first on Lajmi.net.