Pas Bora Zemanit, edhe Olsa Muhameti lë “Për’puthen”

Date:

Sezoni i tretë pati një rënie dhe si duket kjo ka bërë që drejtuesit e Top Channel të bëjnë disa ndryshime.

Pas largimit të Bora Zemanit, pjesë e programit nuk do të jetë as Olsa Muhameti.

Mësohet se projektin do ta marrë në dorë vet Lori Hoxha.

Sipas kryefjala.com në vend të Borës do të vijë Ori Nebijaj.