Ndahet edhe çifti i radhës i “Për’Puthen”?

Date:

Dyshja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë imazh krah njëri tjetrit, shkruan lajmi.net.

Përveç kësaj edhe Mikela nxiti dyshimet për përfundim të lidhjes.

Mbrëmë gjatë një bisede virtuale me fansat ajo la të kuptohet se raporti i saj me Erionin nuk është më si më parë.

“Shumë pyetje mbi këtë temë… Nuk dua të flas, por fakti që s’na keni parë bashkë është një përgjigje.”- ishte përgjigjja e ish-konkurrentes kur u pyet për Erionin.

“Gëzuar për ty që rri gjithë natën zgjuar dhe nuk flet me askënd, edhe një dolli për ata që futen na kontrollojnë profilin”, ishte mbishkrimi i Mikelës në një postim tjetër./Lajmi.net/