Rina Balaj “guxon” shumë, publikon foto në bikini pa fotoshop

91

E nganjëherë ajo nuk i prek fare, dhe i poston pa fotoshop, shkruan lajmi.net.

Teksa është duke shijuar pushimet, këngëtarja ka shpërndarë fotografi nga atje.

Derisa i ka vënë në pah linjat e saj trupore, Rina ka zgjedhur të mos i editojë fotografitë e fundit që i ka publikuar në profilin e saj.

Ajo thotë se në imazhet e reja me rrobalarjeje duket saktësisht ashtu siç është në jetën reale.

“Isha aq dembele për t’i bërë me Photoshop këto fotografi, kështu që mos më gjykoni që dukem saktësisht se si dukem në jetën reale”, ka shkruar këngëtarja./Lajmi.net/

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here