Ende pa u bërë dy ditë nga publikimi, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora me një super sukses me këngën e re

64

Kënga titullohet “Gajde”, ku për muzikën është përkujdesur BigDeal Records, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor pa dyshim që është duke rezultuar me një hit veror.

E kjo pasi ende pa u mbushur 48 orë, kënga ka arritur që ti mbledh mbi 2,6 milionë klikime.

Theksojmë se ajo çka e bën të veçantë këtë dyshe është fakti se për të dyja është hera e parë që bashkëpunojnë me një artiste femër.  /Lajmi.net/ 

The post Ende pa u bërë dy ditë nga publikimi, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora me një super sukses me këngën e re appeared first on Lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here