Fabio Viera qetëson fansat e Arsenalit: Jam mirë, shihemi së shpejti në parasezon

Date:

Fabio Viera ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, duke thënë se është mirë dhe do të jetë pjesë e turit parasezonal.

Orë më parë u shfaq një foto e lojtarit me këmbën që dukej se është e lënduar.

Gjithsesi, kjo duket se nuk po përbën ndonjë telashe për lojtarin.

“Qetësohuni djem…Jam mirë dhe së shpejti shihemi në parasezon”, shkruan lojtari. /Lajmi.net/