Era Istrefi poston foto në bikini, teksa zogu pushon në të pasmet e saj

113

Krahas kësaj këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka postuar disa imazhe ku u shfaq në bikini tejet seksi.

Këngëtarja ka sjellur disa foto mjaft provokuese e veshur në rroba banjë me ngjyrë të verdhë të kombinuar me atlete dhe çorape ngjyrë vjollcë dhe syze dielli.

Era theksoi linjat e formësuara të trupit të cilave iu kushton një kujdes të madh dhe shfaqet përherë në formë.

Madje në një nga imazhet, zogu po pushonte në pasmet e saj.

“Kisha një mysafir të veçantë që erdhi sot”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografive./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here