“O djalë që të dua…”, Anita uron Ramushin për ditëlindje

47

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, feston sot ditëlindjen e 54-të dhe sigurisht që nuk mund të mungonte urimi nga bashkëshortja e tij, Anita.

Qysh në orët e para të mëngjesit ajo ka ka bërë një postim me një mesazh të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka uruar Ramushin jo vetëm ditëlindjen por edhe përvjetorin e 19-të të martesës.

Anita e ka falënderuar atë, duke i thënë se është dhurata më e mirë në ditën e lindjes së tij.

Ndryshe ata janë prindër të tre fëmijëve./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here