Big Sean po bëhet baba për herë të parë

Date:

Përveç fëmijës që po vjen, Jhené është gjithashtu nëna e vajzës Namiko Love Browner nga një lidhje e mëparshme.

Lajmi vjen pothuajse dy vjet pasi Big Sean publikoi një këngë të titulluar “Deep Reverence” që i referohej një aborti. Ndërsa ai nuk e përmendi emrin e Xhené në tekst, fansat e interpretuan tekstin se ishte për çiftin.

“Duhet të jetë një miliarder bazuar në kohën e pushimit që nuk po marr,” thotë ai në skenë. “Ndoshta pse s-t rreth meje çmenden dhe ne humbëm fëmijën.”

Dyshja performuan së bashku si dyshe nën emrin Twenty88 dhe publikuan një album së bashku vitin kur filluan lidhjen e tyre.

Gjatë një bisede në shkurt 2021 me DJ Khaled, Jhené zbuloi se është baza e fortë që ajo ndan me Big Sean që e bën marrëdhënien e tyre kaq të veçantë.

Siç shpjegoi ajo, “Miqësia jonë është me të vërtetë e fortë, kështu që e ka bërë marrëdhënien tonë atë që është, vetëm ai themeli i miqve të vërtetë që e njohin me të vërtetë njëri-tjetrin në atë nivel”.