Ballkani – Zalgiris, formacionet zyrtare

Date:

Ndeshja luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe fillon në orën 20:00, transmeton lajmi.net.

Suharekasit e synojnë fitoren me doemos në mënyrë që të vijojnë sa më larg në këtë kompeticion.

Më poshtë gjeni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/