“Ja pra një test pozitiv”,  Einxhel reagon pas lajmeve për shtatzëninë, tregon se është me COVID

Date:

Pas këtyre aludimeve, ka reaguar Einxhel me anë të një InstaStory, shkruan lajmi.net

Ajo publikoi një imazh të testit të COVID-19, ku tregoi se ka rezultuar pozitiv dhe se koronavirusi ua prishi atyre planet për ditëlindje.

“Ja pra një test pozitiv. Kjo është arsyeja pse s’jam me Dagz sot dhe s’bëmë dot festë për ditëlindje. Covidi na prishi planet”, shkroi ajo.  /Lajmi.net/