Llogaria e Trixës në ‘Instagram’ po përballet me një problem

Date:

Pas shumë muajsh prej kur ka përfunduar ky spektakël, ajo sërish komentohet, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo po përballet me një problem në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Duke postuar një shkrim në ‘Instastory’, tregoi që mesazhet e dërguara në llogarinë e saj po fshihen.

“Pra, pse mesazhet e mia po zhduken dhe unë nuk mund t’i shoh mesazhet e njerëzve?”, shkroi ajo, duke kërkuar ndihmë edhe nga ndjekësit.

Ndryshe, Trixa u komentua gjatë për lidhjen dhe ndarjen me aktorin, Donald Veshaj brenda “BBV”./Lajmi.net/