“Djegi krejt” – Fifi e Gjiko publikojnë këngën e re

Date:

Kënga e dyshes titullohet “Djegi krejt”, ku për tekstin janë përkujdesur vet këngëtaret, shkruan lajmi.net

Projekti muzikor është i kompletuar edhe në aspektin vizual që është realizuar nga Valon Aziri.

Dyshja po vazhdon të shijojë sukseset e projekteve individuale dhe janë aktiv me mbrëmje muzikore dhe koncerte.  /Lajmi.net/

The post “Djegi krejt” – Fifi e Gjiko publikojnë këngën e re appeared first on Lajmi.net.