Pajtohen Mc Kresha e Ghetto Geasy?

66

Përkundër se në fillimet e karrierës së tyre ishin shokë, dyshja i ndanë rrugët dhe tash e shumë vite nuk flasin me njëri-tjetrin.

Por, duket se inateve mes dyshes i ka ardhur fundi. Të paktën kështu duket në veprimin e fundit të Getit.

Sot Luana Vjollca publikoi këngën “Nuk po ma qet” në bashkëpunim me MC Kreshën.

Se a është bërë “sebep” Luana Vjollca për pajtimin e dy reperëve, mbetet të shihet. /Paparaci/

The post Pajtohen Mc Kresha e Ghetto Geasy? appeared first on Lajmi.net.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here