E dashura e Robertit: Ja kom nis me e vesh me të kaltër, për mos me mi ra msysh

Date:

Prej bërjes publike të lidhjes dyshja ndajnë imazhe të ndryshme dhe të shpeshta krah njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net

Së fundmi ishte Laureta që publikoi një InstaStory krah moderatorit.

“Ja kam nisur me vesh blue për të mos e i bie mësysh”, ishte mbishkrimi i bukuroshes sipër imazhit.

Ndryshe kjo është lidhja e parë publike e Berishës që prej ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi me të cilën janë prindër të një vajze.  /Lajmi.net/