Getinjo: Jetoni jetën pa inat se jetoni më gjatë

Date:

Ai shpesh herë komenton situata të ndryshme që ndodhin në vend, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Getinjo, përmes një InstaStory ka kërkuar që të mos ketë inat në mes njerëzve.

“Pse kaq shumë inati njerëzit mes vete sot? Diqysh, çdo sen po bohet për inat. Shumë keq! Jetone jetën pa inat pa hile se jetoni ma gjatë”, ishte mbishkrimi i këngëtarit.

Ndërkohë kujtojmë se kënga e fundit e reperit titullohet “Njëjtë” dhe ka arritur mbi 200 mijë shikime në kanalin zyrtar të YouTubes. /Lajmi.net/