Sabri Fejzullahu kritikon kolegët e tij, ka një mesazh

Date:

Njëri nga mysafirët e emisionit këtë të premte ishte edhe artisti Sabri Fejzullahu, shkruan lajmi.net.

Ai foli rreth aspektit personal dhe atij profesional.

Ndër tjerash ai foli edhe për kolegët e tij, ku për të cilët pati dhe një mesazh.

Për ta kuptuar deklaratën e tij ndiqeni videon:   /Lajmi.net/