Tayna flet për duetin me Azet dhe albumin e ri

Date:

“Tequila” titullohet projekti i dyshes që u pëlqye mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi.net

E së fundmi për këtë duet dhe albumin e ri foli vet artistja.

Krijuesja e shumë hiteve nga Alba-Festival për “Mirage” tregoi më shumë rreth këtij bashkëpunimi.

Për ta dëgjuar deklaratën e artistes ndiqeni videon:              /Lajmi.net/