A janë ende bashkë? Sara flet hapur për lidhjen me Pm

Date:

Kështu ata u shndërruan në çiftin e pëlqyer të publikut, shkruan lajmi.net.

Edhe pse ka muaj që ky reality ka mbaruar, vëmendja tek ata vazhdon.

Kurreshtja e publikut lidhur me lidhjen e tyre, shpesh nuk i lë rehat çiftin.

Sarah  ka bërë një intervistë ‘virtuale’ me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ ku nuk i ka shpëtuar dot dhe pyetjes nëse është ende me Dj Pm.

“O Sarah a je ende në një lidhje me DJ PM?”, e pyet ndjekësja.

Nuk ka munguar përgjigja epike e blogeres e cila u shpreh: Mesa di unë PO, nuk e di se çfarë informacionesh keni ju./Lajmi.net/