Fansi surprizon Dagz dhe PM me dhuratën e përjetshme

Date:

Vëmendjen më të madhe e morën pas hyrjes në “Big Brother VIP”, duke u shndërruar në banorët e pëlqyer të publikut, shkruan lajmi.net.

Të dy artistët shpesh tregojnë dashurinë dhe adhurimin që ndjekësit e tyre kanë për ta dhe muzikën që ata prodhojnë.

Së fundmi njëri prej fansave të tyre ka bërë një veprim i cili dy Dj nga Kosova ju ka pëlqyer shumë.

Ai ka bërë tattoo në krah frazën e tyre të njohur “Its’ PM to the DAGZ”, të cilin e kanë postuar në ‘Instastoryn’ e tyre.

Ndryshe, ata janë shumë aktivë me koncerte muzikore./Lajmi.net/