Për herë të parë pas lindjes, Edita Sopjani zbulon portretin e djalit të saj

Date:

Ajo dhe bashkëshorti i saj, u bënë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Ata kanë vendosur që ta quajnë atë Rio.

E disa javë pas, këngëtarja ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj portretin e Rios, për herë të parë.

Këngëtarja ka postuar imazhin e ëmbël të tij, ku duket se po rritet çdo ditë e më shumë./Lajmi.net/