Treshja e Babastars po sjellin bashkëpunimin e ri

Date:

Këtë e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në ‘Instagram’, shkruan lajmi.net.

E kësaj radhe ai vjen me Onatin dhe Cozmanin.

Reperi tha se kënga vjen së shpejti duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Verës i shtohet edhe një bashkëpunim nga treshja që dikur njiheshin si Babastars./Lajmi.net/