Brenda festës madhështore të ditëlindjes së vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt

Date:

Përveç urimeve, në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar edhe festa e organizuar nga dy këngëtarët, shkruan lajmi.net.

Në këtë festë ka mbizotëruar imazhi i sirenave dhe bota nënujore e sjellur në tokë.

Këngëtarët kanë ndarë pamje nga atmosfera e hareshme.

Madje pati momente kur edhe ,Aksa, vajza e tyre ka kënduar hitet e dy këngëtarëve./Lajmi.net/

 

 

The post Brenda festës madhështore të ditëlindjes së vajzës së Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt appeared first on Lajmi.net.