“Benzo”, Elinel dhe Lyrical Son lansojnë bashkëpunimin muzikor

Date:

“Benzo” titullohet dueti i dyshes i cili është kompletuar edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net

Për klipin e këngës është përkujdesur ‘Smart Motion’, ndërsa producent i këngës është Rzon. /Lajmi.net/

 

The post “Benzo”, Elinel dhe Lyrical Son lansojnë bashkëpunimin muzikor appeared first on Lajmi.net.