Rita dhe Fidani bëhen bashkë sërish, paralajmërohet kënga e tyre e re

Date:

E këtë e kanë bërë të ditur çifti me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”, shkruan lajmi.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA HAZIRI (@ritahaziri)

“Këtë te premte”ishte mbishkrimi i artistëve.   

“Luje mindilin”, titullohet projekti i fundit që lansoi dyshja para një muaji. /Lajmi.net/

YouTube player

The post Rita dhe Fidani bëhen bashkë sërish, paralajmërohet kënga e tyre e re appeared first on Lajmi.net.