Tuna feston ditëlindjen, Skerdi ia dhuron premierën e këngës sonte

Date:

Tuna mori urime të shumta në rrjete sociale, nga familjarë, miq e kolegë të saj, shkruan lajmi.net.

Një urim i veçantë i erdhi nga këngëtari shqiptar, Skerdi.

Ky i fundit po ia dhuron premierën e bashkëpunimit sot, edhe pse nuk e kishte në plan të ndodhte një gjë e tillë.

Ai ia uroi ditëlindjen Tunës, dhe e paralajmëroi projektin muzikor që publikohet sonte e që quhet “A je”./Lajmi.net/