Butrint Imeri tregon linjat e trupit nga palestra

Date:

E kjo vjen si shkak  i jetës profesionale të artistit, ku ai është mjaft aktiv me  koncerte dhe mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net

Por krahas angazhimeve Imeri ka kohë të kujdeset edhe për formën e trupit të tij.

Në një imazh të publikuar së fundmi në InstaStory, ai u shfaq pa këmishë, duke treguar rezultatet nga përkushtimi në palestër.  /Lajmi.net/