Dua Lipa konfirmon pjesëmarrjen në “Sunny Hill”: Po vij në shtëpi

Date:

Në mesin e këngëtarëve që do përformojnë është edhe vet organizatorja e këtij festivali, Dua Lipa, shkruan lajmi.net

E lajmin e ka bërë të ditur vet Dua me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

“Po vij në shtëpi, shihemi në gusht”, ka shkruar Dua.

Rikujtojmë se “Sunny Hill Festival” do të mbahet në Prishtinë më 4, 5, 6 dhe 7 gusht të këtij viti. /Lajmi.net/