(VIDEO) Aktivistët e VMRO-së e ofendojnë Mickoskin!

Date:

Disa protestues të cilët po qëndrojnë para Kuvendit të RMV-së kanë lëshuar fjalë të rënda kundrejt kryetarit të VMRO-së, Hristijan Mickoski për shkak të trazirave që partia e tij dhe militantët partiak po i bëjnë ditëve të fundit në vend me protesta dhe dhunë.

“Uaaa Mickoski! Mickoski p***” janë shprehur disa qytetarë të cilët e kanë pritur Mickoskin në dalje të Kuvendit së bashku me deputetët e tjerë të partisë.

https://fb.watch/egWCxo8i4-/