Albulena Haxhiun apo Ganimete Musliun, kë e sheh Duda Balje si politikane më temperamente?

Date:

Këtë të premte u transmetua episodi i radhës i emisionit “Mirage”.

Në të kishte materiale të shumta ku në qendër ishin ngjarjet e fundit të show-bizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Deputetja Duda Balje ishte njëra nga të ftuarat e kësaj episode në këtë emision.

Ajo u detyrua të bënte zgjedhjen e saj për dy nga politikanet kosovare.

Albulena Haxhiun apo Ganimete Musliun, kë zgjodhi Duda si politikane më temperamente dhe pse?

Për ta dëgjuar përgjigjen e saj, ndiqeni videon më poshtë: