Formacionet zyrtare: Drenica – Prishtina dhe Trepça 89 – Dukagjini

Date:

Janë publikuar formacionet zyrtare për dy ndeshje të Superligës së Kosovë.

Prishtina do të jetë mysafire e Drenicës, në kuadër të xhiros së tetë në Superligë.

Kryeqytetasit do kërkojnë fitoren e radhës ndaj drenicakëve.

Pritet të zhvillohet një ndeshje interesante në mes tyre.

Trepça 89 në anën tjetër do të pres Dukagjinin.

Dy skuadra që ndodhen në fundin e tabelës dhe që kërkojnë pikët e plota.

Më poshtë i gjeni formacionet:

Drenica: pas pak

Prishtina:

 

Trepça 89:

Dukagjini: