Formacionet zyrtare: Polonia – Holanda

Date:

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Polonia dhe Holanda.

Holanda do të përballet me Poloninë, në kuadër të ndeshjeve të Ligës së Kombeve.

Holanda ka filluar mirë edicionin e ri, pasi në katër ndeshje ka fituar tri dhe ka barazuar vetëm një.

Përball holandezët kanë skuadrën polake.

Ndeshja fillon në orën 20:45 dhe pritet të jetë tejet interesante.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare: