Ndeshje interesante sonte në Ligën e Kombeve – Franca përballet me Austrinë

Date:

Sonte, më fillim nga ora 16:00, Liga e Kombeve do të vijojë me ndeshje interesante.

Disa nga skuadrat e njohura që zbresin në fushë të enjten mbrëma janë Franca, Danimarka, Krocia, Belgjika, Polonia dhe Holanda.

Franca përballet me Austrinë, ndërsa çiftet e tjera janë Belgjikë – Uells, Kroaci – Danimarkë dhe Poloni – Holandë.

Të gjitha ndeshjet e sipërpërmendura luhen në orën 20:45.

Më poshtë gjeni çiftet e plota të ndeshjeve. /Lajmi.net/