E rëndë në Divjakë/ Gjendet i pajetë në dhomë punonjësi në resort

36

Një 28 vjeçar me iniciale E.T është gjendur pa shenja jete në një resort në Divjakë.

 

I riu ka qenë punonjës i resortit dhe është gjendur i vdekur në dhomat e punonjësve.

 

Sipas policisë, dyshimet e para janë që i riu të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrale, pasi në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

 

Divjakë / Informacion paraprak

 

Në datë 23.09.2022, në një nga dhomat e punëtorëve të një resorti në Divjakë, është gjetur pa shënja jete shtetasi E. T., 28 vjeç, banues në Këmishtaj, Divjakë(punonjës në këtë resort).

 

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here