“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni tregon veturat e tij super-luksoze

61

Rep-artist nga Drenica, Don Xhoni vazhdon të tregojë në rrjete sociale jetën e tij super-luksoze.

Sot, ai në InstaStory ka publikuar disa fotografi të veturave të tij super-luksoze, shkruan lajmi.net.

“Shtinja lapsin vet”, shkroi ai krahas disa fotove të veturave të tij.

Kënga e fundit e artistit titullohet “Katile” dhe u pëlqye nga publiku. /Lajmi.net/

YouTube player

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here