“Mos luj me zjarr”, kënga më e re nga Rita dhe Fidani

36

Rita dhe Fidani, çifti i njohur i showbizzit shqiptar kanë publikuar këngën e tyre të fundit.

“Mos luj me zjarr”, titullohet kënga më e re e dyshes e cila u kompletua edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net.

Teksti i këngës është shkruar nga Rioo ndërsa Indrit Dode është përkujdesur për muzikën. /Lajmi.net/ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here