Pas Fierit, policia kontrolle edhe në Vlorë/ Nën “shënjestër” makinat me xhama të zinj

34

Në kuadër të fundjavës  policia e Vlorës si dhe FNSH e Fierit kanë  shtuar masat dhe kontrollet në hyrje të   qytetit të Vlorës .

 

Kontrollet e   policisë  në   hyrje dhe dalje të qytetit bregdetar.

 

Kontrollet kanë qenë të shtuara për makinat me xhama të zinj, por edhe për persona në kërkim apo persona  që lëvizin me armë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here