U rrëzua nga pema/ Ndërron jetë burri në Berat

42

Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar aksidentalisht nga një pemë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Staroveë ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave.

 

Berat/Informacion paraprak.

Në fshatin Starovë, Berat, shtetasi S.H., 68 vjeç, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga një pemë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi herimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here