Adriana Matoshi publikon foto me kryeministrin Kurti: Përgjithmonë

44

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, merr vëmendje mediatike shpesh me postimet e saj në rrjete sociale.

Së fundi mori vëmendje një postim i saj në ‘InstaStory’, shkruan lajmi.net.

Aktorja dhe deputetja, ka publikuar një fotografi në ‘Instagram’ ku shfaqet përkrah kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“Përgjithmonë”, ka shkruar ajo.

Krahas, punës si deputete, ajo nuk lë anash edhe aktrimin dhe projektet e saj./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here