Formacionet zyrtare: Angli – Gjermani, Hungari – Itali

38

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjet Angli – Gjermani dhe Hungari – Itali.

Kryendeshja e mbrëmjes së sotme zhvillohet mes Anglisë dhe Gjermanisë, ku ‘Tre Luanët’ janë kombëtarja nikoqire, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin 3 të Ligës A.

Në të njëjtin grup sonte përballen edhe Hungaria dhe Italia.

Të dyja ndeshjet luhen me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këto ndeshje. /Lajmi.net/

Angli – Gjermani:

Hungari – Itali:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here