Rrëzohet teksa zbristre nga urbani i linjës/ Niset për spital 80 vjeçari nga Bathorja

39

Një 80 vjeçar është dëmtuar në këmbë, teksa ka qenë duke zbritur nga urbani i linjës.

 

Sipas policisë, shtetasi me iniciale E.M është transportuar menjëherë në spital, ku edhe po merr ndihmën mjekësore.

 

Tiranë/Informacion paraprak

 

Rreth orës 10:15, në Bathore, shtetasi E. M., 80 vjeç, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht duke zbritur nga autobusi i linjës dhe si pasojë është dëmtuar në këmbë dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here