Gold Ag publikon foton e parë me djalin e tij, Frontin

59

Këngëtari shqiptar, Gold Ag, është bërë baba për herën e dytë, ditën e sotme (e diel).

Ai dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër sërish të një djali, shkruan lajmi.net.

Këtë lajm të bukur e dha vet ai përmes rrjeteve sociale.

Front, është emri i cili çifti kanë vendosur ta pagëzojnë djalin e tyre.

Në ‘Instagram’ postoi një fotografi me djalin në duar, duke treguar që po ndihet i lumtur dhe i bekuar me ardhjen në jetë të Frontit.

Ndryshe, çifti kanë edhe një djalë tjetër i cili quhet, Gueril./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here