Ishte duke ecur me biçikletë mbi urë, përfundon në lumë një burrë në Lezhë

34

Një person është lënduar teksa është rrëzuar nga ura e trenit në Ishull Lezhë.

 

Personi ka qenë duke levizur mbi urë me biçiletë dhe ka humbur ekuilibrin duke përfunduar poshtë saj.

 

Për nxjerrjen e tij, është bërë ndërhyrja nga zjarrfikësit, te cilët më pas, e kanë dërguar burrin në spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here