Labi bëhet me veturë luksoze

38

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri së fundmi është bërë me veturë luksoze.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net.

“I’u priftë e mbara të gjithë qytetarëve me plot shëndet dhe të mirat e Zotit”, shkroi ai sipër fotos.

Labi këtë sezon mbajti koncerte e mbrëmje muzikore të shumta brenda dhe jashtë trojeve shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here