Plagosi me pasojë vdekjen, 44 vjeçarin/ Identifikohet autori i ngjarjes në Shkdoër

35

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim autorin e ngjarjes që ndodhi në Shkodër gjatë mbrëmjes së të martës.

 

Autori është Martin Përgjini.

 

Përgjini plagosi me armë zjarri në rrethana ende të paqarta 44 vjeçarin, Pjetër Kola.

 

 

Kola u transportua në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë dhe ndërroi jetë disa orë më vonë gjatë ndërhyrjes kirurgjikale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here