Prishtina – Drita, formacionet zyrtare

43

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Prishtina – Drita, në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll.

Përballja fillon në orën 19:00 dhe luhet në “Fadil Vokrri”, transmeton lajmi.net.

Të dyja ekipet do ta synojnë trepikëshin, andaj pritet të jetë një ndeshje e luftuar.

Vetë Ismet Munishi (trajner i Prishtinës) e ndezi këtë sfidë ende pa filluar, duke thënë se skuadra e tij do ta tregojë fuqinë e vërtetë sonte.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/

 

Drita: : Maloku,B. Krasniqi, Limani, Vitija, Bardhoku, Namani, Broja, Baftiu, Ajzeraj, Simonovski, Kryeziu. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here