Publikohet formacioni i javës në Ligën e Kombeve – Muriqi e Muslija pjesë e 11-shes

41

Është publikuar formacioni i javës për Ligën e Kombeve.

Brenda 11-shes gjenden edhe dy lojtarë kosovarë.

Bëhet fjalë Florent Muslijan dhe Vedat Muriqin, transmeton lajmi.net.

Më poshtë gjeni 11-shen më të mirë për këtë javë në këtë kompeticion. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here