Stresi uron Noizyn për ditëlindje: Faleminderit për gjithçka

46

Sot ka festuar ditëlindjen e 36-të, reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku apo i njohur ndryshe si Noizy.

Urime të ndryshme mori reperi mirëpo vëmendjen mori urimi i mikut të tij, rep-artistit Stresi, shkruan lajmi.net.

Me anë të një InstaStory ai uroi Noizyn ku dhe e falënderoi atë për çdo gjë, ani pse nuk ka shumë kohë që janë pajtuar publikisht pas problemeve të shumta që kishin pasur mes vete.

“U bëfsh 100! Zoti qoftë me ty në çdo hap të jetës sate. Gëzofsh gjithë jetën. Faleminderit për gjithçka”, shkroi ai sipër fotos. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here