Publikohet video ku Vali Corleone debaton me ish të dashurën që tenton t’ia djegë shtëpinë

52

Princ Valentino Corleone, personazhi i njohur i rrjeteve sociale shpesh herë me veprime të ndryshme arrin të jetë në fokus të mediave.

Pak kohë pasi ai dyshohet se u plagos me armë zjarri nga e dashura e tij, së fundmi në rrjete sociale u bë virale një video ku siç Vali deklaron “LIVE”, një ish e dashur e tij tenton t’i djegë shtëpinë me benzinë, shkruan lajmi.net.

Në video dëgjohet biseda e dyshes ku Vali tenton të mos lejojë ish të dashurën të djeg shtëpinë duke i thënë se e do.

Kjo video është bërë virale dhe ka marrë komente të shumta. /Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here