Formacionet zyrtare: Meksikë – Poloni

20

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Meksikë – Poloni.

Meksika dhe Polonia kontestojnë tri pikët në kuadër të Grupit C në Kampionatin Botëror 2022, shkruan lajmi.net.

Të dyja kombëtaret synojnë të shfrytëzojnë dështimin e Argjentinës dhe me një fitore të kthehen në favorite për lidere të grupit.

Ndeshja Meksikë – Poloni luhet me fillim nga ora 17:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here